Wednesday 27 May 2015

Korvpall, õpilased vs õpetajad

27.mail kell 14.00 toimus Lilleküla gümnaasiumi võimlas põnev korvpallilahing, kus vastamisi läksid meie kooli parimad korvpallimängijad õpilaste seast ja meie sportlikumad õpetajad.

Mängijana võin öelda, et õpetajatel oli siiski eelis, kuna oldi selgelt massi ja pikkusega üle. See siiski ei takistanud toimumast head korvpallilahingut. Lahtihüppest võitsid palli õpetajad ja realiseerisid ka oma võimaluse ning viskasid mängu esimese korvi. See ei heidutanud meid absoluutselt, sportlasena võin öelda, et võitlusvaim on alati kõige olulisem.

Mäng oli algus väga tasavägine: Madis Kase (12. r) teravad läbiminekud ja meie tabavad visked hoidsid õpilased mängus. Esimene poolaeg jäi viiki 13:13.

Ma isiklikult uskusin siiralt, et selle mängu võitmine on meie võimuses, ning saame õpetajatele koti pähe tõmmata. Teine poolaeg aga kahjuks ei läinud ootuspäraselt, tegime rumalaid pallikaotusi ja eksisime oma kohtadel. Ma ise tunnen, et mäng jäi ka natuke selle taha, et alati ei suudetud vabaviskeid sisse visata, pole ju mõtet vaeva näha, et see siis tuulde lasta.

Neljas veerandaeg muutus meie seisukohast põrguks, õpetajad viskasid väga hea protsendiga kaugviskeid, mis pani mind tõsiselt imestama. Vahetusi meil eriti ei olnud ehk ei saanud ka värsket mängijat sisse tuua, lõpus läks mäng kahjuks päris aia taha. Õpetajad võitsid mängu suurelt 40-21. Kui mängija ütlen, et andsime ise mängu ära ja väsimus sai võitu. Õpilaste poolelt kogus enim punkte Madis Kask (11) ja Kaur Raag (7).