Sunday 26 April 2015

Põhikooli inglise keele laulukonkursi võitsid 6.A ja suure punktiskooriga 7.B

Õppeaasta ühe oodatuma sündmuse, inglise keele laulukonkursi, mis peeti 22. aprillil, võitis 5.-6. klasside arvestuses 6.a ja 7.-9. klasside arvestuses ülekaalukalt 7.b.

Võistlusel astus üles kokku neliteist klassi oma esitustega, mis olid kõik omamoodi silmapaistvad. 9.A klassi õpilased olid teinud slideshow, kus näitasid tervelt üheksa aasta jagu lustakaid pilte.

9.B, kes võitis aprilli alguses Rahumäe Põhikoolis 3. koha, esitasid ka siin Uptown Funki vahvalt ja enesekindlalt, nagu võitjatele kohane. 5.B, kes oli võtnud sportliku suuna, nimelt jalgpalliteema ning riietunud asjakohaselt, lehvitasid erinevate maade lippe ning võis näha, kuidas poisid taga jalgpalli kõksisid. 7.A poisid olid nii armsad, et panid kõik esituse lõpus keskel istunud tüdrukule roosid sülle. 7.B esitus oli täis uhket koreograafiat, mida tantsisid oskuslikud kisakoori tantsutüdrukud koos sahistitega. 8.A julges aga ainukesena ilma muusikata ja koos kitarriga akustiliselt laulda ja ei jäänud sellega üldsegi teistele alla.

Pärast meeleolukaid esitusi läks žürii punkte kokku lugema ning iga klass sai samal ajal hääletada oma lemmikesituse poolt.
Aeg oli välja kuulutada 2015. aasta võitjad. Žürii otsustatud järjestus oli järgmine: